poniedziałek, 19 września 2016

Inflatable Zone- sposób na rozrywkę, na własny biznes

Dzisiaj przychodzimy z dosyć nietypowym postem, ale współpraca, którą otrzymaliśmy bardzo spodobała się Arturowi- a że prowadzimy bloga wspólnie, postanowiliśmy się jej podjąć ☺

Może na początek trochę o samej firmie: Inflatable Zone- są wiodącym producentem nadmuchiwanych produktów, takich jak: hamster balls albo inflatable football.
Poza tym można znaleźć w ich ofercie również nadmuchiwane zjeżdżalnie, albo nadmuchiwane produkty do gier wodnych. Jednym z polecanych teraz produktów jest Bubble Soccer Suit, która prezentuje się następująco:Wszystkie produkty są wykonane solidnie, z wysokiej jakości materiałów i nadmuchiwane przez specjalne urządzenie, zwane sprężarką, którą również można znaleźć w ofercie sklepu. 


Tak jak wspomnieliśmy, na stronie widnieje kilka kategorii, w wodnych możemy znaleźć między innymi:
1. KLIK. 2. KLIK. 3. KLIK. 4. KLIK.


Oprócz wodnych, może kojarzycie nadmuchiwane zamki z dzieciństwa? 😍 To była zabawa!
1. KLIK. 2. KLIK. 3. KLIK. 4. KLIK.


Wszystkie produkty można znaleźć na stronie https://www.inflatable-zone.com/ oraz na facebooku i na youtube. Istnieje możliwość dalszej naszej współpracy z firmą, więc jeżeli odbiór przez was będzie pozytywny, będziemy mogli w dalszym ciągu ją kontynuować i szykować niespodzianki 😉 Dajcie znać co myślicie o takiej propozycji na czas wolny oraz pomyśle na swój biznes.
MIŁEGO DNIA! 😉

4 komentarze:

 1. Te kulki są świetne! Mnóstwo zabawy :)

  Zapraszam!
  >> VANILLIA96.BLOGSPOT.COM <<

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajnie się mozna wygawić :O

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń