środa, 4 maja 2016

Artur 007- błękitna koszula

Przyjechaliśmy do Czech nie tylko w ramach turystycznych. Czekało nas tu małe zlecenie do wykonania oraz nie zapomnieliśmy również o możliwości zrobienia zdjęć tematycznych na bloga, przy okazji z pięknymi widokami 🗻 Dzisiaj stylizacja Artura. Arcziemu zdecydowanie do serca przypadł Cieszyn. Miał sposobność tu dłuższy czas mieszkać i pracować, więc sentyment w jego sercu pozostał. Cieszyn ma swój klimat.. 🏰 Z tego co do tej pory zauważyliśmy, jest bardziej 'żywy'. Ludzie są niesamowicie życzliwi i uprzejmi. Dostaliśmy nawet zaproszenie na domowy obiad 😃 ❤ Dodaje zdjęcia i biegniemy szybko na spotkanie na rynku Czeskim, trochę drogi przed nami 🚕 Życzymy każdemu z osobna miłego dnia i do zobaczenia niebawem.. 👄

Koszula- Reserved, Spodnie- Calliope, Pasek- House,
Bluza- Reserved, Buty- Allegro


6 komentarzy:

 1. Fajny post, czekam na kolejny! Stylizacja jak najbardziej na plus :)
  Zapraszam do mnie w wolnym czasie :)
  http://aleerka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Super blog, zapraszam serdecznie do mnie, w każdym poście nowe promocje w popularnych sieciówkach i butikach internetowych! :) Dodatkowo wkrótce pojawią się ciekawe inspiracje i porady, jak taniej robić zakupy przez internet! :)

  ZAPRASZAM:
  www.panipromocja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne zdjęcia!:)

  http://mylife-tasia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Koszula mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zazdroszczę wyjazdu :) ale za to koszula mi się mega podoba. Mężczyźni w koszulach robią wrażenie i przystojnie w nich wyglądają. Tak więc życzę udanego wyjazdu!

  http://aleksandramakota.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń