niedziela, 29 maja 2016

VISTULA- Selection- Robert Lewandowski

Jakiś czas temu miała premierę kolekcja Selection- Roberta Lewandowskiego. Co się w niej znalazło? Nie zabrakło oczywiście eleganckich, dobrze skrojonych garniturów. Każdy wygląda wyśmienicie, jest różnorodność kolorów i struktur. Oprócz tego znajdziemy tam też: eleganckie marynarki, bawełniane koszule i jedwabne dodatki. "Moje życie jest intensywne, wypełniają je nie tylko codzienne treningi i częste mecze, lecz także nieustanne podróże i spotkania. Dlatego wybrałem rzeczy uniwersalne i łatwe do zestawienia"- mówi Robert.
I tak właśnie jest! Osobiście do szafy Artura wybrałabym wszystko, jemu samemu ciężko było się zdecydować na jedną rzecz która spodobała mu się najbardziej. Jednak najwięcej czasu spędził nad garniturami, bo przymierza się do kupna porządnego, który nada się na każdą okazję.
Mam też informację dla was: obecnie VISTULA proponuje do -50% na całą kolekcję Roberta. Dodatkowo jeżeli zamawiasz koszule, t-shirty, polo, swetry to do 31 maja dostaniesz drugą sztukę gratis! Czasu zostało zatem niewiele! Więc jeżeli jesteście zainteresowane zrobieniem prezentu dla swojego ukochanego, to serdecznie was zapraszam: TUTAJ. A teraz dodaje kilka rzeczy z różnych kategorii z całej kolekcji, które wpadły nam w oko.

POSZETKI

1. TUTAJ. 2. TUTAJ. 3. TUTAJ.SPODNIE

1. TUTAJ. 2. TUTAJ. 3.TUTAJ.


GARNITURY

1. TUTAJ. 2. TUTAJ. 3. TUTAJ.


4. TUTAJ. 5. TUTAJ.


KURTKI

1. TUTAJ. 2. TUTAJ. 3. TUTAJ.


KOSZULKI

1. TUTAJ. 2. TUTAJ.


SWETRY

1. TUTAJ. 2. TUTAJ. 3. TUTAJ.


KOSZULE

1. TUTAJ. 2. TUTAJ. 3. TUTAJ.


4. TUTAJ. 5. TUTAJ. 6. TUTAJ.


1 komentarz:

  1. Kurteczki fajne :) Klikłam!

    Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com Odpowiadam na każdą obserwacje i propozycje wejść w linki :)

    OdpowiedzUsuń