sobota, 16 kwietnia 2016

Artur 003- total jeans look

Dzisiaj Artur przychodzi do was ze stylizacją total jeans. Tak mi pozazdrościł, że sam stworzył podobny zestaw do zdjęć 😄 😘 Dżinsowa jasna koszula w połączeniu z ciemniejszymi dżinsowymi spodniami. Na rozładowanie dżinsowego szału, beżowe obuwie ze wstawką brązowej skóry. Tło zdjęć zawsze staramy się dopasować do stylizacji i klimatu w jakim chcemy aby zdjęcia były. Jak wam się podoba? 😻 Życzymy wam spokojnego wypoczynku w ten weekend, my szykujemy się do wyjścia, dzisiaj do późnej nocy będziemy świętować 🎉 🎉 Trzymajcie się! 💋

Koszula- LCWaikiki, Spodnie- Calliope , Buty- Allegro5 komentarzy:

 1. total jeans jak total jeans ale buty są ekstra :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hello from Spain: great jeans. Nice pics. I just discovered your blog and I like the variety of topics that you write. Fashion and beauty are my hobbies with my Barbie doll collection. Right now I have a blog dedicated to those dolls that I invite you to visit: http://all4barbie.blogspot.com.es/ If you want we keep in touch. I already made me a follower of your blog.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hello, I'm glad you joined the observers of my blog :) I am pleased to visit your idea of a blog dolls Barbie is fascinating and I wish you great success :) Talk to you soon :)

   Usuń

   Usuń