niedziela, 5 czerwca 2016

Silesia City Center- Spotkaj się z ulubionymi Snapchaterami

Dzisiaj szybki post informacyjny o wydarzeniu, które miało miejsce wczoraj i dzisiaj w Katowicach w centrum handlowym Silesia City Center. Z tego względu, że mieszkam trzy kroki obok, mogłam zrobić dla was relację, z dwóch dni 😄Otóż Silesia zorganizowała dzień dziecka z najpopularniejszymi w Polsce snapchaterami. Ich kanały na Snapchatcie mają taką oglądalność jak… popularne programy w TV. Na spotkania z nimi przychodzą natomiast TŁUMY! Coraz częściej pojawiają się także na okładkach znanych magazynów. Znacie ich także doskonale z kampanii reklamowych, blogów i vlogów oraz z ich własnych produkcji m.in. na YouTube.

Kto był zatem gościem? Wczoraj (4 czerwiec) można było spotkać się z Adamem Zdrójkowskim (znany z serialu rodzinka.pl), z Igorem Ignacy i Marcinem Dubielem, którzy są znani nie tylko ze Snapa, ale także z YouTube, i z Maffashion. Dzisiaj (5 czerwiec) gośćmi byli- Jaś Dąbrowski, Stuu, Littlemooonster96 i Rafał Jonkisz.

Podczas imprezy nie zabrakło wspólnych zabaw, selfie i snapów. Całą relację możecie zobaczyć na snapie centrum handlowego- silesiakatowice 😊

Co mogę dodać jeszcze od siebie? Fajnie, że są organizowane takie wydarzenia, że młodzi ludzie mają możliwość spotkania się ze swoimi idolami i zamienienia z nimi słowa. Osobiście sama ucieszyłam się z obecności Maff, zawsze chciałam ją poznać, porozmawiać i zobaczyć jaka jest naprawdę. Więc jedno z moich małych marzeń również zostało zaliczone. Bardzo ciepła i sympatyczna osoba. Niesamowita! Życzę Ci Julka dalszych, większych sukcesów bo w 100% na to zasługujesz 👏 A was zapraszam do zobaczenia fotorelacji i życzę miłego popołudnia 😘
7 komentarzy:

 1. Mega przeżycie :O

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja ostatnio byłam u siebie w mieście na Stuu i Dubielu. Straszne tłumy...Ale strasznie żałuję, że nie było tam Maffashion. Bardzo chciałabym ją poznać, dlatego mega ci zazdroszczę, że miałaś okazję z nią pogadać :D Z Ajgorem też chciałbym się spotkać. Mam nadzieję, że kiedyś i on i Maff przyjadą do mojego Szczecina :)
  Pozdrawiam :)
  Magymany.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne wydaRZENIE! Świetne ujęcia tego momentu :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajne wydarzenie! Również chciałabym poznać Maff ^.^ Fajnie, że Ci się udało :)

  Pozdrawiam ♥
  http://princessdooomiii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń